МАЙСТЕРНЯ

РОЗДАТКИ
РЕДУКТОРИ
КОРОБКИ

Пн-Пт: с 9:00 до 18:00 Сб-Вс: с 10:00 до 15:00

Повна технічна підтримка в питаннях діагностики та ремонту

Гарантується, що вживані деталі автомобілів, які продавець поставляє, будуть функціонувати відповідно до своїх технічних характеристик та не будуть мати виробничих дефектів.
 
Гарантується, що продавець має право продавати вживані деталі автомобілів, які він продає, та що вони не були крадені або придбані незаконно.
 
Гарантується, що якщо вживана деталь автомобіля, яку продавець поставив, виявиться несправною протягом певного періоду часу після продажу, то продавець буде здійснювати заміну цієї деталі безкоштовно для покупця.
 
Гарантується, що покупець повинен звернутися до продавця в разі будь-яких проблем з вживаною деталлю автомобіля, щоб отримати гарантійний ремонт або заміну.
 
Гарантується, що покупець повинен зберігати документи про купівлю вживаної деталі автомобіля, такі як чек або рахунок-фактуру, для отримання гарантійних послуг в разі потреби.
 
Гарантується, що будь-які претензії щодо вживаних деталей автомобіля повинні бути зроблені в певний строк, визначений продавцем, після дати продажу.